Onlangs heeft een wisseling in het bestuur van de Stichting Kenpo Karate Utrecht plaatsgevonden. Maarten, onze secretaris van het eerste uur, heeft besloten zijn functie neer te leggen. Maarten was nauw betrokken bij de oprichting van SKKU en bij de doorstart van onze school na het sluiten van de locatie Jansveld. Instructeur Michael heeft inmiddels zijn functie overgenomen.

Onze hoogst gegradueerde instructeur Marco (6e dan) is toegetreden tot het bestuur in de functie van Hoofd Technische Zaken. Heel fijn dat hij zijn uitgebreide kennis en kunde in Kenpo Karate nog meer dan voorheen wil inzetten voor onze school.

Onze hoofdinstructeur Jaap blijft voorzitter van het bestuur en instructeur Tom penningmeester.

Maarten, hartelijk dank voor je grote verdiensten! Hopelijk zien we je nog terug tijdens trainingsavonden.

Op deze plaats wil het bestuur ook de overige instructeurs Adriaan, Berry, Harm, Jacco en Menno danken voor hun inzet. Mede hierdoor is het mogelijk om de lesavonden zo in te richten dat onze leden kunnen groeien en vorderingen kunnen maken in onze vechtkunst.

En niet in de laatste plaats willen wij jullie, onze leden, danken voor jullie enthousiasme en toewijding!

2 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.